Strona startowa

Oferta usług

Zakres usług - wykończenia i remonty wnętrz

Wykonywanie gładzi

Wykonujemy gładzie wszystkich rodzajów: zwykłe, białe, masy szpachlowe. Efektem naszej pracy jest perfekcyjnie gładka i równa ściana wewnętrzna, zewnętrzna, sufit. Pracę wykonujemy metodą tradycyjną jak i korzystając z agregatu.

Szpachlowanie ścian i sufitów z płyt GK

Malowanie

Wykonujemy malowanie ścian i sufitów metodą tradycyjną jak i korzystając z agregatu (malowanie natryskowe).

Sztukateria budowlana

Sztukateria budowlana pozwala na uzyskanie atrakcyjnych efektów wizualnych i estetycznych podczas wykończania lub remontu wnętrz.  Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu  tynków ozdobnych, imitacji betonu a także gładzi ozdobnych.

Układanie kamienia ozdobnego

Kamień ozdobny to ponadczasowa, wyjątkowa oraz praktyczna dekoracja. Sprawdza się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach a także jako element elewacji budynku. Specjalizujemy się w układaniu kamienia ozdobnego w wnętrzach jak i na zewnątrz budynku.

Wykonywanie zabudowy z płyt GK

Wykonujemy zabudowy ścian i sufitów w tym także ścianki działowe, podwieszane sufity, rożnego rodzaju zabudowy łazienek, kuchni, rur, kominków itp. w zależności od potrzeb i wymagań klientów.

Wykończenia wnętrz Dolas, Brzesko, Tarnów

Lokalizacja

Obszar działania

Działamy głównie na terenie woj. Małopolskiego na terenie miast tj. Brzesko, Tarnów, Kraków, Bochnia, Zakliczyn i okolicznych miejscowości.